Instal Bíma - O nás

Naše firma je na trhu již od roku 1993. Komplexně poskytujeme všechny dodávky v oblasti PSV a instalatérství, tedy veškeré vnitřní rozvody a instalace elektro, EZS, topení, vody, kanalizace, plynu, centrálních vysavačů , klimatizace a chlazení , ale i např. hromosvodů.V oblasti HSV nabízíme dodatečné zateplení obvodového pláště objektu a montáž a dodávku sádrokartonových konstrukcí,dále provádíme povrchové úpravy interiéru a exteriéru.Firma se snaží neustále sledovat trendy ve světě a pravidelně posílá své montážníky k výrobcům a dodavatelům nových materiálů a technologií na školení a kurzy.

Alternativní zdroje energie – zelená úsporám!

V poslední době se firma začala zaměřovat hlavně na komplexní dodávky alternativních zdrojů energie pro vytápění a ohřev teplé užitkové vody (solární systémy), moderní nízkoteplotní stěnové a podlahové vytápění.

Probíhá registrace k akci Zelená úsporám pro přidělování dotací na energie získané z obnovitelných zdrojů. Dále se soustřeďujeme na dodávky a montáže tepelných čerpadel, včetně zajištění (u typů země – voda) provedení zemních kolektorů a (u typů voda – voda) hloubkových vrtů, dodáváme komplexní řešení tepelných čerpadel typu vzduch - voda. Montujeme všechny typy solárních kolektorů pro ohřev TUV, včetně zapojení do systému vytápění. Dále se zabýváme dodávkou a montáží kotlů na biomasu (zejména na pelety), ale i kotlů plynových, a na domovní čistírny odpadních vod Bio Cleaner.

Provádíme i práce většího rozsahu, jako jsou například rekonstrukce elektrorozvodů v panelových a činžovních domech, rekonstrukce stoupaček, kompletní rekonstrukce vnitřních rozvodů bytových domů atd.