Instalatérství - vodoinstalace, kanalizace, plynoinstalace

Naše firma nabízí komplexní montáže vodoinstalace, kanalizace a plynoinstalace.

Vodoinstalace

Při realizaci tohoto typu instalatérských rozvodů používáme zdravotně nezávadné, certifikované materiály. Nabízíme vám návrh a zároveň i realizaci systému, kde můžete ušetřit za používání vody vhodným výběrem a návrhem materiálů, napojením sociálních zařízení nebo jiných zařízení a spotřebičů využívající vodu. Pro rozvod vody používáme potrubí a tvarovky PPR firmy EKOPLASTIK.

Výhody potrubí z PPR jsou – dlouhodobá životnost, odolnost proti korozi, odolnost proti zarůstání, hygienická nezávadnost, malý odpor při proudění vody, minimální šíření zvuku z potrubí, malá tepelná vodivost, nízká hmotnost, lehká manipulace, lehká a rychlá montáž. Po provedení rozvodů a následné stavební připravenosti provádíme další instalatérské práce - montáž a osazení zařizovacích předmětů, tj. vodovodních baterií, umyvadel, WC, van a sprchových koutů a jiné.

Kanalizace

V každém domě nebo objektu je vedle vodoinstalace důležitá i dobře a kvalitně navržená a provedená kanalizace. Tato kanalizace musí splňovat důležité parametry: musí bezpečně odvádět všechny odpadní vody z objektu, musí být hygienicky nezávadná. Pro kvalitní provedení montáže kanalizace je vždy potřebné dopředu vědět místo instalace, typy a rozměry sanitárních prvků, které budou později montované, a to z důvodu přesných vývodů.

Donedávna se potrubí vnitřní kanalizace provádělo z litinových, kameninových a plastových PVC. V současné době již plně nahradily tyto materiály trubní systémy KG(červený) a HT(šedý). Jedná se o potrubí a tvarovky těsněné pryžovými spoji. Mezi hlavní výhody této kanalizace a těchto trubních systému patří: hladký vnitřní povrch potrubí a tvarovek, vynikajicí hydraulické vlastnosti, chemická odolnost, vysoká pevnost, pružné chování, rychlá a snadná montáž. Naše firma používá pro rozvod kanalizace potrubní systémy od firmy OSMA.

Plynoinstalace